Chystáme pro Vás

zavřít

Rezervace

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form

zavřít

volat
navigace
dotazy
rezervace

Hotel and Cabin Complex Liščí Mlýn

Hotel and cabin complex Liščí mlýn is located at the outskirts of Frenštát pod Radhoštěm, a town situated at the hillside of the well-known mountain Radhošť (1,129 m). Along with the mountain saddle of Pustevny, the peak of Radhošť belongs to the most popular tourist sites of the Moravian-Silesian Beskids. The local chairlift runs throughout the whole year, transporting tourists from Ráztoka all the way to Pustevny. Built around the brook Bystré, the holiday and vacation resort Liščí mlýn can be reached within 1.5 km from the town square of Frenštát and 4 km from Ráztoka. Within a short distance (around 10 km) from the resort, you may visit the open-air folk museum in Rožnov pod Radhoštěm, the town of Kopřivnice and its automobile museum (12 km), as well as the beautiful and unique town of Štramberk(15 km), the castle of Hukvaldy, and more. atd.

Najdete nás na okraji města Frenštát p.R., ležícího na úbočí Radhoště (1129 m n.m.), který s Pustevnami patří mezi nejoblíbenější výletní místa Beskyd. Rekreačním areálem Liščí mlýn protéká potok „Bystré“. Do Frenštátu p.R. (aquapark) je to od nás 1,5km. 4km je to do Ráztoky, odkud Vás na Pustevny vyveze celoroční sedačková lanovka. Do Rožnova p.R. (skanzen lidové architektury)  je to necelých 10km, 12km do Kopřivnice (Muzeum automobilů), 15km do malebného Štramberka, na hrad Hukvaldy atd.

Acommodation

Catering

Tourist tips

How to find us

Car:

Frenštát p.R. leží cca 35 km od Ostravy. Z centra Frenštátu se orientujte směr Pustevny (Ráztoka) - výpadovka na Kunčice, Frýdlant n.O. Projedete kolem vlakového nádraží, přejedete koleje a na první křižovatce odbočíte vlevo - cca po 400 m na levé straně je brána do areálu.

Bus /
Train:

do Frenštátu p.R.(nejlépe na zastávku vlakové nádraží, příp. zastávka "U škol"). Z vlakového nádraží je k Liščímu mlýnu cca 800 m. Ze zastávky "U škol" lze jet linkou směr Ráztoka (1.zast. - vlakové nádraží, 2.zast. - ul. Bezručova - výstup).

Leisure Activities offered by the Resort

ŠKOLNÍ „INDIÁNSKÝ VÝLET"

Charakteristika

Opět Vám nabízíme možnost absolvování výletů - jednodenního (tedy bez noclehu), dále již tradičních dvoudenních a třídenních výletů s připraveným ubytováním, stravováním, programem a naší asistencí. ...

Na základě mnohaletých zkušeností s pořádáním školních výletů „Indiáni ještě nevymřeli” Vám i letos nabízíme osvědčený indiánský program. 

Na základě mnohaletých zkušeností s pořádáním školních výletů „Indiáni ještě nevymřeli” Vám i letos nabízíme osvědčený indiánský program. Opět Vám nabízíme možnost absolvování výletů - jednodenního (tedy bez noclehu), dále již tradičních dvoudenních a třídenních výletů s připraveným ubytováním, stravováním, programem a naší asistencí. ...

Photo Gallery

Outside

Rooms

Parties

Cabins

Events

Indians

Price list

PRICE LISTCABINS

SHOW PRICES

PRICE LISTHOTEL

SHOW PRICES

PRICE LISTTENTS

SHOW PRICES

PRICE LISTGROUPS

SHOW PRICES

INDIÁNSKÉ ŠKOLNÍ VÝLETY

SHOW PRICES

PRICE LISTSILVESTR

SHOW PRICES

News from Facebook

Jak se k nám dostat autem?

Frenštát p.R. leží cca 35 km od Ostravy. Z centra Frenštátu se orientujte směr Pustevny (Ráztoka) - výpadovka na Kunčice, Frýdlant n.O. Projedete kolem vlakového nádraží a po přejezdu kolejí se dáte na první křižovatce vlevo - cca po 400 m na levé straně je brána do areálu.

Spustit Google navigaci

Jedete k nám vlakem nebo autobusem?

do Frenštátu p.R. (nejlépe na zastávku vlakové nádraží, příp. zastávka "U škol"). Z vlakového nádraží je k Liščímu mlýnu cca 800 m. Ze zastávky "U škol" lze jet linkou směr Ráztoka (1.zast. - vlakové nádraží, 2.zast. - ul. Bezručova - výstup).

Spustit Google navigaci

Jak se k nám dostat autem?

Frenštát p.R. leží cca 35 km od Ostravy. Z centra Frenštátu se orientujte směr Pustevny (Ráztoka) - výpadovka na Kunčice, Frýdlant n.O. Projedete kolem vlakového nádraží a po přejezdu kolejí se dáte na první křižovatce vlevo - cca po 400 m na levé straně je brána do areálu.

Spustit Google navigaci

How to find us?

Show directions

Car
Bus
Train

Poslední volná místa na Silvestrovské pobyty!

Více informací na telefonu

721 578 824