Vstupné
30 ,-

LESNÍ KINO

Vstupné 30 Kč

Bajkeři

Komedie

Česko, 2017, 95 min

Režie: Martin Kopp

7.7.

21:30

Nevlastní bratři Jáchym a David společně s kamarádem Sašou tráví většinu času ve světě sociálních sítí. Na nátlak rodičů jsou donuceni vydat se pod vedením Davidovy půvabné „macechy“ Terezy na dvousetkilometrový cyklovýlet. S překvapením zjišťují, že tam venku opravdové dívky vypadají poněkud lépe, než kreslené akční hrdinky počítačových her a k lásce patří také sex.

Video ukázka

Po strništi bos

Drama / Komedie

Česko / Slovensko / Dánsko, 2017, 111 min

Režie: Jan Svěrák

14.7.

21:30

Edu Součka, jeho maminku a tatínka už známe z filmu Obecná škola. Nyní jsme však v Protektorátu, kdy je rodina osmiletého Edy donucena vystěhovat se z Prahy na venkov k příbuzným. Eda má před sebou nelehký úkol: najít a obhájit své místo v místní klukovské partě, jejíž svět je naprosto odlišný od jeho městského. Čeká ho cesta k hledání odvahy, ale také k nečekaným rodinným tajemstvím, která vyplouvají na povrch.

Video ukázka

Dvě nevěsty a jedna svatba

Komedie

Česko, 2018, 89 min

Režie: Tomáš Svoboda

21.7.

21:30

Marie je typická městská singl a ve vztazích má dar přitahovat samé blbce. Naopak její sestra Karolína už toho pravého našla a plánuje svatbu. Právě kvůli tomu Marie přijíždí do své rodné vesničky, kde potkává svou dávnou lásku, Jiřího a skončí spolu v posteli. Jenže celá věc má jeden velký háček. Právě Jiří je snoubencem její sestry.

Video ukázka

I dva jsou rodina

Komedie / Drama

Francie / Velká Británie, 2016, 118 min

Režie: Hugo Gélin

28.7.

21:30

Samuel si užívá bezstarostný život na francouzské Riviéře. Jednoho dne ho však navštíví víkendový flirt Kristin a oznámí mu, že dítě, které drží v náručí, je jeho. Předá mu holčičku a uteče. Samuel vyráží s malou Glorií do Londýna, kde Kristin marně hledá a nakonec se okouzlujícím způsobem pouští do výchovy malé Glorie. Rodinná idylka se však záhy změní, když se zničehonic před jejich dveřmi objeví Kristin...

Video ukázka

Tátova volha

Komedie / Drama

Česko, 2018, 90 min

Režie: Jiří Vejdělek

4.8.

21:00

Kostýmní výtvarnice Eva nečekaně ovdověla. Ludvík se jí ani nestačil svěřit s tím, že kromě jejich dcery Terezy má ještě stejně starého nemanželského syna. To alespoň naznačuje náhodně objevená dětská kresba. Společně s matkou se vydávají Ludvíkovým veteránem volha GAZ 21 po stopách jeho bývalých milenek a přátel, aby o tajemství zjistily víc...

Video ukázka

Špindl

Komedie

Česko, 2017, 98 min

Režie: Milan Cieslar

11.8.

21:00

Když na hory, tak do Špindlu. Právě tam vyráží sestry Eliška, Katka a Magda na dámskou jízdu za odpočinkem, zábavou a možná i trochou milostného dobrodružství. Eliška je v pohodě, ale Katce i Magdě už třicet bylo a jsou pořád single. Objeví se ten pravý v zimním sněhu?

Video ukázka

Čertoviny

Pohádka

Česko, 2017, 101 min

Režie: Zdeněk Troška

18.8.

20:30

Stalo je jednou, že se v pekle uklízelo. Toho zmatku využili dva mladí čerti, kteří schválně ještě víc při uklízení překáželi. A pak jeden padl na druhého a oba povalili kotel s hříšnou duší. Hříšná duše se rozběhla k otevřené bráně a byla pryč. Bylo zle. Luciper se rozhodl pro trest – čerti musí jít na svět a každý přivést do pekla jednu hříšnou duši. Pak jim bude odpuštěno...

Video ukázka

Hastrman

Romantický / Thriller,

Česko, 2018, 100 min

Režie: Ondřej Havelka

25.8.

20:30

Romantický a zároveň ironický příběh hastrmana alias barona de Caus, jehož láska k venkovské dívce Katynce revoltující proti autoritám vášnivým uctíváním přírody a pohanských rituálů. Inteligentní a krásnou dívkou jsou okouzleni všichni, i učitel Voves a farář Fidelius. Čím více se Katynka hastrmanovi přibližuje, tím více v něm rostou pochybnosti, zda jako člověk ve zvířeti a zvíře v člověku tentokrát obstojí.

Video ukázka