Náš příběh

V roce 1995 jsme si na upozornění kamaráda pronajali bývalý dětský tábor, který jsme chtěli využívat i nadále pro děti a v hlavní sezónu pro rodinné rekreace. A tak jsme dali dohromady partu lidí a vytvořili indiánské programy pro děti, které fungují dodnes, stejně jako rodinné rekreace.

Na tomto místě se skutečně v minulosti nacházel tzv. Šlejzrův mlýn, kde se ale nemlelo již někdy od třicátých let minulého století. Po válce byl objekt využíván pouze jako obytný dům, než byl předělán na dětský tábor – cca v roce 1985.

Po 10 letech pronájmu nám byl objekt nabídnut ke koupi, a za těžkého rozhodování v roce 2005 jsme objekt koupili. Ihned jsme začali s rekonstrukcí hlavní budovy, zmodernizovali jsme pokoje v penzionu na dnešní standard, a i proto získal v r.2020 mezinárodně uznávaný certifikát Penzion ***superior. Rekonstrukcí prošly venkovní sociálky určené chatám. V roce 2021 jsme započali rekonstrukci jednotlivých chat na vyšší standard a máme další plány.

Jako vlastníci jsme čistě rodinná firma – Mirek a Radka Nalerajovi z Kopřivnice, kterým chodí pomáhat jejich 3 synové s rodinami.